URANIUM SC-LC SM 9/125 PATCH CORD 1 METRE
URANIUM SC-LC SM 9/125 PATCH CORD 1 METRE Orijinal fiyat: $9,60.Şu andaki fiyat: $4,80.
Back to products

TP-LINK ARCHER VR300 AC1200 VDSL/ADSL MODEM/ROUTER

EAN: 6935364081942 Stok kodu: NM110TPL0030

Tp-Link, TP-LINK ARCHER VR300 AC1200 VDSL/ADSL MODEM/ROUTER

NTEY Alışveriş EtkiniĞİ

Tüm Ürünlerde %20 ye varan indirimler sizleri bekliyor.

İndirim Kodu

Orijinal fiyat: $72,00.Şu andaki fiyat: $60,00.

4 adet stokta

4 adet stokta

19 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!
  • NTEY Mağazasından teslim alın

To pick up today

Ücretsiz

  • Kargo ile gönderim

MNG Kargo İle belirtilen adrese teslimat yapacaktır

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • DHL Kargoİle Teslimat

DHL Kargo Tarafından belirtilen adrese teslim edecek

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • 2 yıl garanti
  • 7 Gün İçinde Ücretsiz İade

Ödeme Yöntemi:

Açıklama

Tp-Link,NM110TPL0030,TP-LINK ARCHER VR300 AC1200 VDSL/ADSL MODEM/ROUTER,

  • Ağ İletişim Hızı: 300 Mbps, 867 Mbps
  • Vpn Özelliği: Var
  • Ağ İletişimi: Kablosuz
  • Bağlantı Türü: Adsl / Adsl2+, Vdsl/Vdsl2, Router
  • Dual Band: Var
  • Model Link: https://www.tp-link.com/tr/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr300/
  • Frekans Aralığı: 5 Ghz, 2.4 Ghz
  • Port Sayısı: 5 Port

 

ÖZELLİKLER

Marka

Marka

Tp-Link

Müşteri Yorumları