URANIUM SC-LC OM3 DX PATCH CORD 1 METRE
URANIUM SC-LC OM3 DX PATCH CORD 1 METRE Orijinal fiyat: $6,30.Şu andaki fiyat: $5,70.
Back to products
TP-LINK TL-WN822N 300MBPS 2ANTEN USB WIFI ADAPTOR
TP-LINK TL-WN822N 300MBPS 2ANTEN USB WIFI ADAPTOR Orijinal fiyat: $28,80.Şu andaki fiyat: $22,80.

LENOVO LECOO USB KABLOLU MASAÜSTÜ HOPARLÖR SİYAH DS111

EAN: 6971859346431 Stok kodu: MH110LNV0006

Lecoo, LENOVO LECOO USB KABLOLU MASAÜSTÜ HOPARLÖR SİYAH DS111

NTEY Alışveriş EtkiniĞİ

Tüm Ürünlerde %20 ye varan indirimler sizleri bekliyor.

İndirim Kodu

Orijinal fiyat: $49,20.Şu andaki fiyat: $34,20.

14 adet stokta

14 adet stokta

10 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!
  • NTEY Mağazasından teslim alın

To pick up today

Ücretsiz

  • Kargo ile gönderim

MNG Kargo İle belirtilen adrese teslimat yapacaktır

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • DHL Kargoİle Teslimat

DHL Kargo Tarafından belirtilen adrese teslim edecek

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • 2 yıl garanti
  • 7 Gün İçinde Ücretsiz İade

Ödeme Yöntemi:

Açıklama

Lecoo,MH110LNV0006,LENOVO LECOO USB KABLOLU MASAÜSTÜ HOPARLÖR SİYAH DS111,

  • Renk: Siyah
  • Çıkış Gücü: 3WX2
  • Hoparlör Sayısı: 1

 

ÖZELLİKLER

Marka

Marka

Lecoo

Müşteri Yorumları