TP-LINK DECO E4 1200MBPS MESH WI-FI SİSTEMİ (ÜÇLÜ)
TP-LINK DECO E4 1200MBPS MESH WI-FI SİSTEMİ (ÜÇLÜ) Orijinal fiyat: $144,00.Şu andaki fiyat: $114,00.
Back to products
BEEK BA-USB-RS232 USB 2.0 TO RS232 DÖNÜŞTÜRÜCÜ
BEEK BA-USB-RS232 USB 2.0 TO RS232 DÖNÜŞTÜRÜCÜ Orijinal fiyat: $58,80.Şu andaki fiyat: $34,80.

HPE J4858D PROCURVE GIGABIT SX-LC MULTI MODE SFP

Stok kodu: NS108HEW0001

Hp, HPE J4858D PROCURVE GIGABIT SX-LC MULTI MODE SFP

NTEY Alışveriş EtkiniĞİ

Tüm Ürünlerde %20 ye varan indirimler sizleri bekliyor.

İndirim Kodu

Orijinal fiyat: $360,00.Şu andaki fiyat: $180,00.

10 adet stokta

10 adet stokta

18 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!
  • NTEY Mağazasından teslim alın

To pick up today

Ücretsiz

  • Kargo ile gönderim

MNG Kargo İle belirtilen adrese teslimat yapacaktır

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • DHL Kargoİle Teslimat

DHL Kargo Tarafından belirtilen adrese teslim edecek

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • 2 yıl garanti
  • 7 Gün İçinde Ücretsiz İade

Ödeme Yöntemi:

Açıklama

Hp,NS108HEW0001,HPE J4858D PROCURVE GIGABIT SX-LC MULTI MODE SFP,

  • Açıklama: • Bağlantı Teknolojisi: kablolu
    • Form faktörü: Eklenti Modülü
    • Yükseklik: 1,3 cm
    • Ağırlık: 20 gr
    • Veri Bağlantı Protokolü: konser
    • Veri aktarım hızı: 1 Gb/sn
    • Cihaz tipi: SFP (Mini-GBIC)-Alıcı-Modülü
    • Kablolama Türü: 1000Base-SX
    • Genişlik: 1,5 cm
    • Yapı: orijinal
    • Maksimum Aktarım Mesafesi: 500 m
    • Arayüzler: 1 x Ethernet 1000Base-SX – LC çoklu mod
    • Derinlik: 5,3 cm
    • İçin tasarlandı: HPE OfficeConnect 1820-24G-PoE+ (185W), 1820-48G, 1820-48G-PoE+ (370W) ¦ HPE Aruba 2930F 12G PoE+ 2G/2SFP+, 2930F 8G PoE+ 2SFP+ TAA, 2930M 24 Akıllı Hız POE+ 1 Yuvalı, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE Sınıf 6 1-slot Sw
    • Uyumlu Standartlar: OM2

 

ÖZELLİKLER

Marka

Marka

HP

Müşteri Yorumları