HPE ARUBA J9150D 10G SFP-LC SR 300M MMF SFP MODUL
HPE ARUBA J9150D 10G SFP-LC SR 300M MMF SFP MODUL Orijinal fiyat: $538,80.Şu andaki fiyat: $358,80.
Back to products
DARK DK-AC-SP215 TOTAL 11W RMS 2+1 USB SPEAKER
DARK DK-AC-SP215 TOTAL 11W RMS 2+1 USB SPEAKER Orijinal fiyat: $100,80.Şu andaki fiyat: $49,20.

DELL NB LATITUDE N049L354015_U I5-1235 8GB 512SSD O/B 15.6 UBUNTU

EAN: 1315151115131154 Stok kodu: UN110DEL0583

Dell, DELL NB LATITUDE N049L354015_U I5-1235 8GB 512SSD O/B 15.6 UBUNTU

NTEY Alışveriş EtkiniĞİ

Tüm Ürünlerde %20 ye varan indirimler sizleri bekliyor.

İndirim Kodu

Orijinal fiyat: $924,00.Şu andaki fiyat: $792,00.

20 adet stokta

20 adet stokta

16 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!
  • NTEY Mağazasından teslim alın

To pick up today

Ücretsiz

  • Kargo ile gönderim

MNG Kargo İle belirtilen adrese teslimat yapacaktır

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • DHL Kargoİle Teslimat

DHL Kargo Tarafından belirtilen adrese teslim edecek

2-3 Gün

Kargo Ücreti

  • 2 yıl garanti
  • 7 Gün İçinde Ücretsiz İade

Ödeme Yöntemi:

Açıklama

Dell,UN110DEL0583,DELL NB LATITUDE N049L354015_U I5-1235 8GB 512SSD O/B 15.6 UBUNTU,

  • Bellek Slot Sayısı: –
  • Ethernet: –
  • İşlemci Tipi: Intel I5
  • Optik Sürücü: –
  • Sabit Diskler: 512Gb Nvme Ssd
  • İşlemci: Intel Core i5-1235U 1,30 GHz, 12 MB önbellek
  • Kullanım Amacı: Ev / İş
  • Renk: –
  • Ekran Kartı Marka: INTEL
  • İşletim Sistemi: UBUNTU
  • Numerik Klavye: Var
  • Ekran Kartı Tipi: Paylaşımlı
  • Açıklama: Short decription Lati 3540/Core i5-1235U/8GB/512GB SSD/15.6″ FHD/Intel Iris Xe/FgrPr/FHD Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu
    Processor Intel Core i5-1235U (12M Cache, up to 4.4 GHz)
    Memory 8GB (1x8GB) 3200MHz DDR4
    Hard Drive 512GB SSD PCIe NVMe M.2
    Display 15.6″ FHD (1920×1080) Wide View AntiGlare 250nits
    Graphics Intel Iris Xe
    PalmRest Fingerprint
    Camera & Mic FHD Cam/Mic
    Wireless Intel Dual Band Wireless AX211+ Bluetooth
    Keyboard Turkish Backlit Keyboard
    Battery 3 Cell 54 Wh, ExpressCharge
    Power Supply 65W
    Cable Power Cord
    Operating System Ubuntu Linux
  • Bellek Boyutu: 8 Gb
  • İşlemci Marka: Intel
  • Bellek Türü: DDR4 3200 Mhz
  • Ekran Boyutu: 15.6
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920X1080
  • Ekran Kartı Bellek: Paylaşımlı

 

ÖZELLİKLER

Marka

Marka

Dell

Müşteri Yorumları